Çatı Ustası

Okuma Süresi: 7 dakika

Binalarda ve yapıların her birisinde çatı yapımında kullanılabilecek olan malzemelerin kalitesi ve Üsküdar çatı ustası işçiliği epeyce daha ihtimam arz eder. Sonrasında hepsi bölümünde profesyonel olan ustalardan meydana gelen saha ekiplerimiz bölgeyi inceler hem kullanılacak malzeme hemde sizlere teferruatlı fiyat bilgi kapasitesi verir. Eğimli çatılarda çatı iskeletinin yapılmış olması ve üstüne kaplama malzemesinin yapılması söz konusudur. Duvar kiriş yahut döşeme üstüne oturtulan yastık kirişi yahut kalas parçası altına neme karşı ruberoid ya da diğer pestil malzemelerden yalıtım gereci yerleştirilir. Kaliteli malzemeleri verilen emeği ucuz işçiliklerle sokağa atmayın.

Tecrübeli Çatı Ustaları

Uzman Adı Mesleği İletişim
Hüseyin A. Çatı Ustası 0536 234 61 98
Ercan M. İnşaat Ustası

Yalıtım malzemeleri hava şartlarının ve yağışların etkileriyle zamanı gelince yıpranabilir. Belirli dönemlerde baca dipleri denetim edilerek yalıtım yenekeğini yitirmiş veyahut kaybetmek üzere olan malzemelerin yenisi ile birlikte güncel teknolojiler kullanılarak değiştirilmesi gerekir. Çelik konstrüksiyon kullanım kısmı oldukça geniş bir malzemedir. Güvenilir ve uzun yaşamlı boyalı sac malzeme ile birlikte senelerce dayanıklılığını korur. Yüksek mukavemetli malzemelerden imal edilen sandviç kesitli panel.

çatı ustası

Çatınız ile birlikte alakalı bütün probleminizi ve yağmurda su akıtan çatılarınızın tamirini ve onarımını expert ekipleriyle ve malzemeleriyle gerçekleştirmekte olan uzman Avcılar çatı ustası hizmetinizdedir. Çatı ustası çatı yapımı gerçekleştirilen bölgeye lüzumlu duyulan malzemeyi saptamaktadır. Binaya yukarıdan gelebilecek su ve suyun zararlı etkileriden korumak ve suyun tahliyesini sağlamak için su yalıtımı malzemeleri ile birlikte gerçekleştirilen uygulamalara çatı su yalıtımı denilmektedir. Örneğin soğuk depo için yalıtım sağlayacak bir sandviç panel ile birlikte çatı izolasyonunda kullanılacak bir panelin malzeme seçimi ve iç dolgu özellikleri değişiklik göstermiştir.

Kaliteli malzemeden ve doğru üretilmiş bir sandviç panel hemen hemen 60 dakika süre yanmaya karşı dayanıklıdır. Uçak endüstrisi için mekanik verimin önemi dolayısıyla bal peteği şeklinde iç malzeme tercih edilirken açık hava reklamcılığı bölümünde sarfedilen iri alüminyum kompozitler zahmetsiz boyanabilme ve polietilen iç malzeme vasıtası ile daha hafif olma özelliği taşıdığı için oldukça tercih edilir. Poliüretan ile birlikte dolgusu sağlanmış paneller en az kalınlık ile birlikte en fazla yalıtım verimi gerçekleştiren ve ekseriyetle tercih edilen malzemelerden bir tanesidir. Çatılarda yağmur suyunun döşeme betonuna geçip gitmesini önlemek hedefiyle sarfedilen malzemelere denilmektedir. Yüzey kaplaması olarak sarfedilen estetik malzemelerdir.

Kaliteli Çatı Ustası

Sizlerin de kaliteli hizmet en uygun maliyetler yerine getiren Bağcılar çatı ustası fiyatları almanızı istiyoruz. Çatı ustası olarak siz kıymetli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunabilmemiz için kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışını ön planda tutmaktayız ve çatı ile birlikte alakalı tüm problemlerinize çözümler üretmekteyiz. Bahçelievler çatı ustası, çatı teras sistemleri konusunda da siz kıymetli müşterilerimize en güzel hizmeti sunabilmemiz için kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışını ön planda tutmaktayız ve çatı ile birlikte alakalı tüm problemlerinize çözümler üretmekteyiz.

İstanbul’un bütün bölgelerine çatı akması tamiri, çatı yapımı ve çatı aktarımı uygulamaları yapmaktadır. Bakırköy çatı ustalarımız itimat ve nitelik ilkelerini siz kıymetli müşterilerinine en ekonomik fiyatlar ile birlikte sunmaktadır. Bayrampaşa çatı ustasının önceliğinde daima siz kıymetli müşterilerimizin taleplerini en kaliteli biçimde yerine getirmek birinci sırada gelmektedir. Beyoğlu çatı ustası her zaman ilerleyen teknolojiyi yakından izleyerek sektörüne en iyi ürünlerini ve hizmetlerini sunmak için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktadır.

Teras çatılar daha son derece su deposu ya da güneş enerji panelleri koymak için özellikle üstüne çatı örtüsü yapılmayan alanlardır. Duvar mesnetleri üstüne çatı döşemesi yapmadan da oturtma çatı yapabilir. Akıntının kesilmesi üstüne anlaşmış olmamıza karşın sadece çatıyı yenileyip kaçtı. Kiremitler sadece çıta üstüne yerleştirilmiş ise oldukça fazla eğim kayıbı ve çukurlar meydana gelir. Şıngıl üzerinde barındırdığı desen ve şekilleriyle gözleri üstüne çekmeyi başarmaktayız.

İstanbul Çatı Ustası

İstanbul en en uygun ve ekonomik Büyükçekmece çatı ustası için bizlere ulaşabilirsiniz. İstanbul vs dört mevsimin yaşandığı ve bol yağış alan şehirlerde ise kışın yağıştan yazın sıcaktan korunmanın en ekonomik ve net çaresi çatı izolasyonudur. İstanbulda Dekorasyon Tadilat işleriniz bizime emanet edin pişman olmayacaksınız. İstanbul çatı ustası olarak aşağıda paylaşmış olduğumuz mecralarda desteğimizi sunmaktayız.

Çatı Yalıtımı Ustası

Çatılar su yalıtımı yanı sıra ısı yalıtımı bakımından da tesirli bir sistemdir. Ev ekonomisine ve konforuna ciddi katkı yapan bir yalıtım şeklidir. Çatı yalıtımı yaptırmak için Beykoz çatı ustası olarak çalışan ustalarla irtibata geçebilirsiniz. Çatı izolasyonu ve su yalıtımında daha bir son derece ayrıntıya ekonomik ve estetik çözümler oluşturmaktadır. Çatı eğiminin %1 üzerinde olması halinde tek kat 4mm arduvazlı membran kullanılırsa su yalıtımı ve çatı kaplaması tek bir ürünle çözülebilir. Örtü yalıtım tekniklerinde en iri sıkıntı bütün riskin örtüye yüklenmesidir. Binanın kullanım hedefi ve ihtiyaç duyulan ısı yalıtımının derecesi panelin yapısında kullanılacak bileşenlerin çeşitlerini ve kalınlığını belirleyecek ana etmenlerdir. Çatılarda kiremit altına su yalıtımı olmazsa olmazlarındandır.

Çatı Tadilat Ustası

Çatılarda tamir ve tadilat yapıldığında öncelikli olarak baca dipleri ve baca sıvaları ile birlikte çatı iskeleti ve su dereleri vs bütün çatı elemanlarının teferruatlı bir biçimde incelenmesi gereklidir. Daire büro dükkan ofis tadilat Esenler çatı ustası garantili ve güvenli hizmet zihniyeti ile birlikte projelerini sunmaktadırlar. Hizmetlerimizde tadilat ve onarımın yanında dekorasyon işlemleri de mevcuttur. Yapida büyültme veyahut tadilat yapilmak istenildiginde kolaylikla yapilabilir. Başarılı çalışmalarımız ve hususunda expert eğitimli kadromuz ile birlikte bütün tadilat dekorasyon ve inşaat işlerinizde Eyüp çatı ustası olarak hizmetinizdeyiz. Çatı dereleri ve olukları tıkanmışsa anında onarımı ya da tadilatını bizim ile birlikte gerçekleştirin ekonomik ve ucuz çatıcı fiyatlarımızdan yararlanın.

Çatı kiremitleri ayrı ayrı denetim edilmeli kırılan ve yıpranan kiremitler yenisi ile birlikte değiştirilmelidir. Bakım ve denetim adımında kiremitlere zarar vermeyecek biçimde biraz biraz üzerinde gezilmesine itina edilmelidir. Uygulama santiye ortaminda yapildigindan daima kontrolü muhtemeldir. Gerekli kontrolleri yaptıktan sonra meseleyi anlayan ve en faydalı ve ekonomik çözümün ne olduğuna karar veren kişidir. Çatı kiremitleri teker teker denetim edilmeli kırılan kiremitler yenisi ile birlikte değiştirilmelidir. Bakım ve denetim adımında kiremitlere zarar vermeyecek biçimde üzerinde gezilmesine özen edilmelidir. Kırık kiremitleri denetim ederek varsa değiştirilmelidir. İşlerimizi yerinde denetim ederek bütün müşterilerimizin memnuniyetini sağlarız.

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için paradan epeyce daha mühimdir. İş sağlığı ve iş garantisi çatı işinin en mühim sorunlarındandır. Evlerimizin yukarıya bakan en mühim unsurlarından olan çatımız eğer problemli ise akıtıyor damlatıyor yahut daha iri sorunlar yaşatıyor ise o evde yaşam sürdürmek kabus durumuna gelebilir. Çatılar ısı izolasyonunda da mühim rol almaktadırlar.

Çatının Onarımı

Dikmelerin arasında açıklığın azaltılması ve çatının boyu yönündeki yatay hareketleri banlama işlevi yaparlar. Asma çatının taşıyıcı elemanları çatı makası seklindedir. Yaptıracağınız çatı işine göre ve çatının boyutuna göre fiyat değişmektedir. Çatının onarımı geciktirilirse hasarın büyüklüğü zamana bağlı olarak artarak devam etmektedir ve çatının komple tekrardan yapılması gerekir. Kışın ağır şarlarına ve karın ağırlığına çatının uzun seneler dayanması için çatı onarımı ihmal edilmemelidir ve en kısa vakitte yapılmalıdır. Kiremit çatılarda ahşap mertekler kullanılarak iskelet inşa edilebileceği vs birtakım durumlarda hafif metallerle de çatı iskeleti inşası muhtemeldir.

Çatı Tamiri

Çatı tamiri işlemlerinde taşıyıcı sistem ve kaplama kısımları tek tek değerlendirilmeli eskimiş yıpranmış elemanlar yenisi ile birlikte değiştirilmelidir. Hasarlı çatı iskeleti elemanlarının mutlak surette yenisi ile birlikte dikkatlice değiştirilmesi gerekmektedir. Dereler gözden geçirilmesi esnasında yırtılan yahut kalkış membranlar yenisi ile birlikte değiştirilmelidir. Bunun için de çatı membran uygulaması yaptırmalısınız.

Çatı Tamir Ustası

Çatının bir bölümünün veyahut tamamının tamiri gerektiğinde sadece iletişim formunu doldurarak randevu almanız yeterlidir. Çatı oluk tamiri ve değiştirilmesi gereken olukları değiştiriyoruz veyahut tamamını tekrardan eksiz olarak montajını yapıyoruz. Bulunduğumuz mevsim çatılarınızın tamiri için en ideal zamanlardan birisidir. Çatı tamiri hakkında expert olan firmamız size yardımcı olacağından ötürü mutluluk duymaktadır. Buda çatı onarımı ve çatı tamiri işlemlerinin yapılmasına etken meydana getiren unsurlardır.

Yağmur Yalıtımı

Yağmur ve kar sularının bina içerisine girmedenen en kısa süre içerisinde yağmur oluk ve borularına aktarılması çatı yapımı işinin esas nedenidir. Çatı yağmur olukları eksiz oluk makinası ile Fatih çatı ustası uzman ekiplerimizle hizmet vermekteyiz. Yalıtım uygulamasıyla binaya nüfuz edemeyen su; süzgeçler ve yağmur suyu drenaj (tahliye) boruları ile birlikte yapıdan uzaklaştırılır.

Çatı Uygulamaları

Ondulin Kiremit Pergole Çatı uygulamaları için fikir edinilen proje için çalışmanında startı verilmiş olur. Sık olmasa da konut binalarında uygulamaları görülmektedir. Teknik özellikler ve uygulama kolaylığıdeğişik fikirlerle birleşerek her cins değişik yüzeylerikolaylıkla kaplayabilme olanağı sunmaktadır. Örtüdeki en ufak uygulama hatası veyahut delinme yırtılma epeyce iri pürüzleri beraberinde getirir.

Profesyonel Çatı Ustası

Çatı Yapım ve Tadilat için en kaliteli profesyonellerle çalış. Uzman ekibimiz Güngören çatı ustaları ve mühendislerimiz garantili ve güvenli hizmet zihniyeti ile birlikte projelerini sunmaktadırlar. Sizler de eş hısım tavsiyesi ile birlikte yaptırdığınız çatınızdan problem çekiyorsanız expert bir ekip ve Kadıköy çatı ustalarından net çare ve ömürlük çatı sistemleri hususunda bilgi alın. Çatı firması olarak gözler önüne sermiş olduğumuz hassasiyet ile birlikte çatınızda titiz ve expert ekibimizle sizlere hizmet ve çalışma göstererek sizi memnun etme adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Çatı Kaplama

Duvar ve tavan kaplamaları odaları daha sıcak ve rahat kılar. Çatılar taşıyıcı kısım ve çatı kaplaması olmak üzere iki kısımdan oluşmaktadır. Şıngıl Çatı kaplama işlemi için model ve renkler mevcuttur. Çatı ve cephe kaplamalarında tasarıma en doğru pek son derece değişik sistem alternatifi yayınlayan en itina çekici sistemlerinden bir tanesi Arduvaz Membran Sistemler. Cepheye ve yağış karekterine göre üst kaplama seçimi gerçekleştirmekteyiz.

Askının alt ucu lama demirine U şeklindeki lama demiri ile birlikte bağlanır. Çatılar düz teras ve eğimli çatılar şeklinde gerçekleştirilir. Panjur sistemlerimiz Güneş ışınlarından Değişken dış ısı koşullarından fırtınalardan hırsızlıklardan kötü niyetli insanların attıkları cisimler ve fırtına şeklinde esen rüzgarın uçurduğu maddelerden korumak üzere spesifik olarak tasarlanıp imal edilmiştir. Gizli dere; diğerinden farkı sadece betonarme olması beton ile birlikte oluşturulmuş oluk şeklinde bir yapıdır.

Çatı Yapımı

Çatıların kar ve yel yüklerini emniyetle taşıyabilmeleri çatı yapımı işindeki ana temeldir. Başlangıçtan şu zamana kadar hizmet yapımızı devamlı ileriye taşımayı hedefledik. Yerlerde çatıyı fazla yükseltmemek ve daha epeyce güneş ışığı almak hedefiyle yapılır. Kullanım amacına göre yaya ve taşıt trafiği de çatıyı olumsuz etkileyebilecek hadiselerdir.

Çatı Sistemi

Çatı sistemi Üzerine gelen suları durmadan akıtabilmesi için çatı yüzeyi meyilli olarak gerçekleştirilir. İki ya da daha çok sayıdaki çatı makaslarının bir sistem dahilinde aralıklı olarak dizilmesi düzenin temelini oluşturur. Camların katlanarak aynı noktaya toplanabilme özelliği gerekçesi ile birlikte mevsimsel değişikliklere en güzel cevap verebilen bir sistemdir.

Oturtma çatı ve askılı çatı olarak iki ana başlık altında incelenebilirler. Teras yahut soğuk çatı denilen ve üzeri kapatılmamış alanlar da çatı olarak kabul edilirler. Binaların uzun yaşamlı olarak kullanılabilmesi için belli dönemlerde bakım ve onarım işlemlerinin yaptırılması kaçınılmazdır. Çalışacağınız çatı tamircisini tecrübe sahibi bir Sarıyer çatı ustası seçerseniz bunun gibi kötü hallerle karşılaşma riski azdır. Esas olarak binanın hava şartlarından korunması için uygulanır. Derelerin düzenli aralıklarla temizlenmemesi halinde binanızda sızıntı olması ise kaçınılmaz bir bir hale gelir.

Yapılacak olan her ne iş olursa olsun spesifik tasarımlarımızla beraber en doğru bir biçimde belirlenip etrafa rastgele bir zarar vermeden işimizi gerçekleştirmekteyiz. Konusunda expert kadromuz ve tecrübe sahibi ustalarımızla işlerimizi kaliteyle gerçekleştirmekteyiz.

Çatılardaki rastgele bir mesele içeriye sızan su ve aynısı maddelerinde tesiri ile birlikte daha farklı sorunlara yol açabilir. Yalıtım membranı yapılmadan öncesinde zemin pürüzleri düzeltilmesi gerekir. Sizin de binanızda sıkıntı varsa derhal bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Maksada göre çeşitli renk ve ebatta kutu ve lamel kullanma imkanımız bulunuyor. Sağladığı verimin yanı sıra sık tercih edilmesinin bir başka nedeni ise hafif olması sebebiyle pratik nakliye ve montaj olanağı sunmasıdır.

Uzman ekiple beraber size yayılan faydalardan yararlanmalısınız. Servisimizle beraber birçok işinizle ilgilenecek olan kendi alanlarında expert şahıslar yer almaktadır. Sultangazi çatı ustası arıyorsanız eğer birincil tercihiniz de bizde olmalısınız.

Add Comment